ul. Rakietowa 38,  54-615 Wrocław      +48 713 065 656    +48 721 004 004     pn.-pt. 7:00 – 20:00

Partner Medyczny Klubu

ul. Rakietowa 38,  54-615 Wrocław      +48 713 065 656    +48 721 004 004     pn.-pt. 7:00 – 20:00

Partner Medyczny Klubu

W naszej ofercie znajdą Państwo ćwiczenia grupowe mające na celu pozbycie się dolegliwości bólowych pleców – „zdrowy kręgosłup”. Ćwiczenia grupowe to idealna forma zajęć dla osób zaczynających przygodę z aktywnością fizyczną oraz dla tych, którzy obawiają się o ewentualne kontuzje. Poziom intensywności oraz trudności wykonywanych ćwiczeń jest dostosowany do grupy. Dbają o to nasi fizjoterapeuci.

ZDROWY KRĘGOSŁUP

  • Jeżeli masz pracę siedzącą i brakuje ci ruchu
  • Jeżeli borykasz się  z długotrwałym stresem, a ból zaburza Twój sen
  • Jeżeli pracujesz fizycznie i Twoje mięśnie są przeciążone
  • Jeżeli doświadczasz dolegliwości bólowych w obrębie kręgosłupa i chcesz poprawić komfort swojego życia

Cel: Zmniejszenie dolegliwości bólowych, zwiększenie zakresu ruchu w stawach, poprawa stabilności kręgosłupa, przeciwdziałanie wadą postawy, dbanie o prawidłową postawę ciała.

Opis: Kręgosłup z racji swojej budowy anatomicznej jest silnie narażony na przeciążenia i urazy. Nasz obecny tryb życia wpływa niekorzystnie na jego prawidłowe funkcjonowanie. Przekłada się to na wystąpienie takich dolegliwości jak poranna sztywność, ból czy ograniczenie ruchu. Aby temu zapobiec potrzebny jest odpowiednio dawkowany ruch, który zapewni stabilizację, prawidłową ruchomość i zmniejszenie dolegliwości bólowych. Dołącz do grupy już dziś i pożegnaj się z bólem!

Kiedy?Wtorek 18:00
Cena30 zł/1 wejście
108 zł/karnet 4 wejścia (do wykorzystania w ciągu 30 dni od daty zakupu)
Czas trwania zajęć45 min
Grupa3*-9 osób
*min. liczba osób by zajęcia odbyły się

Siedzący tryb życia, stres, ograniczona aktywność fizyczna, kontuzje i zmiany zwyrodnieniowe. Wszystko sprowadza się do jednego mianownika – ból pleców. Jest on współcześnie jedną z najczęściej występujących dolegliwości. Warto pamiętać, że regularna aktywność fizyczna, może pomóc w życiu bez bólu.

Korzyści płynące z regularnych ćwiczeń:

  • złagodzenie dolegliwości bólowych
  • poprawa sprawności ruchowej
  • wzmocnienie gorsetu mięśniowego
  • nauka samodzielnych ćwiczeń, które można wykonywać w domu
  • wypracowanie niezbędnych nawyków służących utrzymaniu prawidłowej sylwetki

Zajęcia są przeznaczone szczególnie dla osób z przewlekłymi dolegliwościami bólowymi pleców o podłożu przeciążeniowym, z dyskopatią i zmianami zwyrodnieniowymi  kręgosłupa.

Na zajęciach obowiązuje strój sportowy oraz sportowe obuwie zmienne.


Na zajęcia obowiązują zapisy telefonicznie +48 721 004 004, +48 71 306 56 56 lub poprzez email: zapisy@dynamicmedicalcenter.pl

Podczas zapisów należy podać: imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz wybrane zajęcia wraz z terminem. Zapisy na zajęcia dokonane poprzez email potwierdzane są przez rejestrację centrum medycznego. Dopuszczamy odwołanie zajęć w przypadku nie zebrania się grupy min. 4 osób. Szczegóły w regulaminie zajęć grupowych.