ul. Rakietowa 38, 54-615 Wrocław
+48 721 004 004
+ 48 71 306 56 56
pon. - pt.  07:00-20:00
Partner Medyczny Klubu
Umów wizytę
Umów wizytę
Praca fizjoterapeuty jest ekscytująca. Zbierając i analizując informacje z ciała oraz historię zdrowotną pacjenta, dążymy do znalezienia pierwotnej przyczyny dolegliwości i jej rozwiązania.

Jestem magistrem fizjoterapii i lubię wyzwania, szczególnie w obszarze fizjoterapii uroginekologicznej i sportowej.
W obszarze fizjoterapii uroginekologicznej pracuje z pacjentkami w przygotowaniu do ciąży, w ciąży oraz w powrocie do formy i sprawności po porodzie, największym obszarem moich zainteresowań jest praca z bliznami.

W obszarze fizjoterapii sportowej, pracuje głównie w kolarstwie, wyjazdowo m.in. z Kadrą Polski w kolarstwie szosowym ale także w trakcie sezonu wspieram zawodników w walce z kontuzjami, po wypadkach czy w nawracających dolegliwościach bólowych.

Swoją pracę opieram na dokładnej diagnostyce i rozpatrywaniu dolegliwości patrząc na funkcjonowanie całego ciała, a nie tylko obszaru w którym pacjent zgłasza objawy.
Dużym obszarem moich zainteresowań są zabiegi fizykalne i estetyczne wykorzystywane w fizjoterapii uroginekologicznej. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas pracy w ekipach kolarskich oraz w prywatnej praktyce gabinetowej w Łodzi i w Warszawie.


cross