ul. Rakietowa 38, 54-615 Wrocław
+48 721 004 004
+ 48 71 306 56 56
pon. - pt.  07:00-20:00
Umów wizytę
Umów wizytę
Absolwentka studiów magisterskich Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Ukończyła wydział fizjoterapii z certyfikatem Instruktora sportu osób z niepełnosprawnościami. Po studiach, poprzez podróże, trafiła na kurs Tradycyjnego Masażu Tajskiego w Tajlandii i – ten najważniejszy w jej sercu – kurs nauczycielski jogi w Indiach, akredytowany przez YOGA ALLIANCE (RYT 200).

Od 2016 roku prowadzi zajęcia stacjonarnie oraz online. Cały czas poszerza swoją wiedzę na szkoleniach, ale najbardziej ceni pracę z ludźmi, która uczy najwięcej.

Nie trzyma się jednej tradycyjnej ścieżki jogi, a swoje zajęcia określiłaby jako joga funkcjonalna z dużą dawką aktualnej wiedzy na temat anatomii, biomechaniki i zrównoważonego treningu. Poza jogą inspirują ją takie formy ruchu jak Animal flow, elementy tańca współczesnego czy kalisteniki.

Organizuje warsztaty, eventy, wyjazdy i szkolenia. Autorskie projekty to Deep Flow Yoga, czyli zajęcia do muzyki elektronicznej down tempo, z DJ i bębnami na żywo, oraz Sail With Yoga – rejsy z jogą po Mazurach.
Jej głównym celem jest tworzenie społeczności, w której każdy bez względu na wiek, płeć czy sprawność fizyczną, będzie się czuł dobrze i swobodnie.

cross