ul. Rakietowa 38,  54-615 Wrocław      +48 713 065 656    +48 721 004 004     pn.-pt. 7:00 – 20:00

Partner Medyczny Klubu

ul. Rakietowa 38,  54-615 Wrocław      +48 713 065 656    +48 721 004 004     pn.-pt. 7:00 – 20:00

Partner Medyczny Klubu

Masz bliznę? Polub ją!

Każdy z nas posiada mniejszą lub większą bliznę na ciele, świeżą lub pamiętającą przykre zdarzenie sprzed lat. Mamy takie, które nam zupełnie nie przeszkadzają, ale również takie, które bardzo często bolą, ciągną i stanowią istotny defekt na ciele. Często w postaci problematycznej struktury, czy nieestetycznego zabarwienia, które staramy się ukryć pod ubraniem.

Z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzny mamy ogromna przyjemność zaprosić Panie, jak również Panów, na konsultacje swojej blizny lub blizn. W dniach 8-10 marca 2023 prowadzimy akcję bezpłatnej konsultacji problemu blizn.

Konsultacje prowadzi Marcin Krawczyk – fizjoterapeuta z kilku letnim doświadczeniem w pracy z pacjentami ortopedycznymi oraz w pracy na bliznach. Szkoleniowiec, fizjoterapeuta, praktyk w obszarze zabiegów radiofrekwencji mikroigłowej. Poszerza swoje horyzonty na studiach pielęgniarstwa.

Marcin korzystając ze swojego doświadczenia i wiedzy związanej z samą blizną, jej mobilizacją i doprowadzeniem jej do pełnej funkcjonalności oraz z wiedzą o możliwościach zabiegów fizykalnych wykorzystywanych w fizjoterapii jak i radiofrekwencji mikroigłowej, wykorzystywanej głównie w kosmetologii dobierze zabiegi oraz metody manualne, które pomogą w zniwelowaniu dolegliwości bólowych, poprawieniu czucia, odżywienia w obszarze blizny oraz poprawieniu jej wyglądu.

Podczas konsultacji przeprowadzony zostanie wywiad, mogą zostać wykonane techniki manualne lub nawet krótki zabieg fizykalny, jeśli będą do tego wskazania. Co najważniejsze uzyskasz informacje jakie dalsze kroki byłyby wskazane w przypadku tej konkretnej blizny, z którą się do nas zgłosisz.

Konsultacja trwa 40 min

Dla pierwszy 10 osób, które po konsultacji zdecydują się na terapię, przewidzieliśmy specjalny rabat na pakiet zabiegów radiofrekwencji mikroigłowej lub mobilizacji blizn (terapia manualna). 

Czy konsultacja jest dla mnie?

  • blizna po porodzie drogą cesarskiego cięcia – blizna po CC
  • blizna po oparzeniach
  • blizna po zabiegach chirurgicznych lub ortopedycznych
  • blizna z bólem, swędzeniem, szczypanie w okolicy blizny
  • bliznowce
  • keloid
  • rozstępy w obszarze brzucha 
  • blizny po trądziku


Więcej informacji oraz zapisy na konsultacje +48 721 004 004, +48 71 306 56 56 lub poprzez portal
https://www.znanylekarz.pl/marcin-krawczyk-2/fizjoterapeuta/wroclaw

Regulamin promocji dostępny na stronie dynamicmedicalcenter.pl/regulaminy/ oraz w placówce.