ul. Rakietowa 38, 54-615 Wrocław
+48 721 004 004
+ 48 71 306 56 56
pon. - pt.  07:00-20:00
Umów wizytę
Umów wizytę

O nas

Dynamic Medical Center
Rehabilitacja i Diagnostyka
Jesteśmy nowoczesnym centrum medycznym z kompleksowym podejściem do rehabilitacji. Dzięki wykwalifikowanej kadrze medycznej oraz innowacyjnym urządzeniom mogą Państwo liczyć na indywidualne podejście, szybki powrót do sprawności oraz zminimalizowanie odczuć bólowych. Nasi fizjoterapeuci w swojej pracy wykorzystują bogate doświadczenie zawodowe, zdobyte w pracy z pacjentami w placówkach klinicznych. Wykonujemy zabiegi z dziedziny fizykoterapii: elektroterapię, laseroterapię, krioterapię, ultradźwięki, magnetoterapię. W naszej ofercie znajdą Państwo również zabiegi z tlenoterapii hiperbarycznej.
Poznaj zespół

Dostęp do
wysokiej klasy sprzętu

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem, dzięki któremu nasi pacjenci szybciej wracają do pełnej sprawności. W swojej bazie posiadamy innowacyjne rozwiązania poprawiające komfort codziennego życia osób zmagających się z następstwami chorób oddechowych, incydentów neurologicznych, zdarzeń ortopedycznych oraz innych problemów zdrowotnych.

Najlepsze rozwiązania dla osób po chorobach układu oddechowego

Centrum Medyczne oferuje zindywidualizowany program rehabilitacyjny, mający na celu wsparcie osób mierzących się z powikłaniami po przejściu chorób układu oddechowego. Program został opracowany w szpitalu MSWiA w Głuchołazach przez krajowego konsultanta w dziedzinie fizjoterapii i członka Rady ds. Ochrony Zdrowia, Profesora dr hab. Jana Szczegielniaka.
Sprawdź ofertę

Skontaktuj się z nami

Umów wizytę
cross