ul. Rakietowa 38, 54-615 Wrocław
+48 721 004 004
+ 48 71 306 56 56
pon. - pt.  07:00-20:00
Umów wizytę
Umów wizytę

Nasz sprzęt

Urządzenie do drenażu autogenicznego - SIMEOX
Działanie urządzenia polega na rozrzedzeniu śluzu oskrzelowego i jego odprowadzeniu za pomocą wibracji powietrza. SIMEOX generuje wibrację o niskich częstotliwościach, aby wzruszyć wydzielinę zalegającą w drogach oddechowych. Podczas całej sesji pacjent samodzielnie odkrztusza wydzielinę.
Czytaj więcej
Wirtualna rzeczywistość - VR TierOne
Urządzenie medyczne VR TierOne stanowi rozwiązanie dla osób zmagających się z depresją i stanami lękowymi także w następstwie ciężkich chorób.
Czytaj więcej
Neuroforma
System treningu funkcjonalnego odbywającego się w warunkach wirtualnej rzeczywistości. Jest to innowacyjny trening wykorzystujący sprzężenie zwrotne biofeedback.
Czytaj więcej
Super Indukcyjna Stymulacja - SIS
Innowacyjna technologia wykorzystująca pole elektromagnetyczne o wysokiej intensywności, które pozytywnie oddziałuje na ludzką tkankę.
Czytaj więcej
Komora hiperbaryczna OXYLIFE I 1,5 ATA
Terapia hiperbaryczna to najbardziej efektywna metoda dostarczania tlenu do organizmu. W warunkach normalnych dostarczanie tlenu do organizmu pozostaje uzależnione od ukrwienia konkretnego obszaru ciała. W warunkach panujących w komorze hiperbarycznej
tlen ma właściwość przenikania nawet do nieukrwionych miejsc organizmu.
Czytaj więcej
Laser wysokoenergetyczny M6
Terapia z wykorzystaniem lasera wysokoenergetycznego to nieinwazyjna, nowoczesna metoda leczenia wielu schorzeń, dająca możliwość poprawy stanu zdrowia bez konieczności interwencji chirurgicznej. Laser wysokoenergetyczny wykazuje silne działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne, dzięki czemu pacjent nie musi stosować farmakoterapii.
Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami

Umów wizytę
cross